Anthemis Salyangoz Özlü Krem 50ML Yüz Özel Bakım Ürünü Fiyatı

Anthemis Salyangoz Özlü Krem 50ML Fiyatı

Marka: Anthemis
0,0 ~ 0,0 TL
Kredi Kartı Peşin Fiyatları
Anthemis Salyangoz Özlü Krem 50ML ile ilgili 6 yorum var.
5 kişi tavsiye ediyor 0 kişi tavsiye etmiyor
Editörün Seçimi
sirin Yiğit - Anthemis Salyangoz Özlü Krem 50ML Yorumu 05 Ağu 2009 07:38

Süperrr

Merhaba Arkadaşlar, Anthemis de bulunan salyangoz özü ile cilt sorunlarınızdan daha kısa sürede ve daha etkin bir şekilde kurtulabileceksiniz. Anthemis ile cildinizin daha parlak ve daha sağlıklı olduğunu gözlerinizle göreceksiniz.

Anti-aging etkisine sahip olması ve kısa sürede mükemmel sonuçlar vermesi

Anthemis'i, sağlıklı ve daha genç bir cilt için en önemli seçenek haline getiriyor.

Sivilcenin neden olduğu izler

Anti-aging (Ciltte yaşlanmayı geciktirici etki)

Çatlak izleri

Doğum sonrası cilt çatlakları

Tıraş sonrası kabarıklar

Kuru ciltlerdeki pürüzler

Ciltte pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm ve yumuşaklık sağlar.

Ayrıca Anthemis daha canlı daha pürüzsüz ve daha yumuşak bir cilde kavuşmak

isteyenler için mükemmel bir kremdir.

Yüz: Anthemis herhangi bir nemlendirici içermez. İhtiyaç halinde bu kremi bir nemlendirici takviyesiyle kullanabilirsiniz. KURU ve EKSTRA KURU ciltlerde, günde bir- iki kez kullanabilirsiniz. Cildi temizledikten sonra, ufak miktarda elinize aldığınız Anthemis'i, yüzün tamamına, krem tamamıyla emilene kadar masajla yediriniz. YAĞLI ciltlerde, çok az miktarda Anthemis kremi, yine günde bir- iki kez kullanabilirsiniz. Yağlı ciltler nemlendiriciye ihtiyaç duymayabilirler. Dilerseniz 2 dakika bekledikten sonra, nemlendirici desteğini yapabilirsiniz.

Çatlak İzleri: Vücudun herhangi bir yerindeki çatlak izlerine, günde iki kez olmak üzere, her gün ufak bir miktar krem tatbik ediniz. Anthemis, izlerin büyüklüğüne, rengine ve yaşına bağlı olarak, 2 ila 8 ay içerisinde etkili sonuçlar verebilmektedir. Söz konusu sonuçları elde edebilmek için, kremi düzenli olarak tatbik ettiğinizden emin olmalısınız.

Yara ve Yanık İzleri: Eski ya da yeni yara veya izler üzerine, minik miktarda Anthemis tatbik edilebilir. Anthemis'i uygulamadan önce, yaranın tamamıyla iyileşmiş olması gerekmektedir. (ufak ameliyat yaraları için, dikişler alındıktan ancak 2 ya da 3 hafta sonra kullanıma başlanılması gerekmektedir.) Taze yaraların üzerine doğrudan uygulama yapmayınız.

sirin Yiğit Anthemis Salyangoz Özlü Krem 50ML Yüz Özel Bakım Ürünü ürününü 18 Gün kullanmış ve satın almayı düşünen kişilere tavsiye ediyor.