Braun 8595 Activator Traş Makinesi Fiyatı

Braun 8595 Activator Fiyatı

Marka: Braun
0,0 ~ 0,0 TL
Kredi Kartı Peşin Fiyatları
Braun 8595 Activator ile ilgili 2 yorum var.
2 kişi tavsiye ediyor 0 kişi tavsiye etmiyor
Editörün Seçimi
meke - Braun 8595 Activator Yorumu 20 Oca 2009 11:30

Traş olurken boynunuz tahriş oluyorsa bu ürün mükemmel

360 derece elek sistemi ile başarılı traş alkol temizleme özelliği ile hijyen sağlama kafanın kilitleme özelliği sayesinde istenirse daha kontrollü traş
elek, bıçak çok ucuz değil, takım halinde 60 TL alkol 2 li kutularda satılıyor, kutusu 22 TL, bir kartuş yaklaşık 2 ay gidiyor.
Yıllarca Philips 3 başlı traş makinaları kullanmış biriyim. Boyun bölgem hep tahriş olurdu, çünkü 3 kafalı makinanın temas yüzeyi fazla olduğundan traş etmeye çalıştığınız bölge haricinde kalan yerler de sürtünmeden kızarır ve 2-3.cü günden sonra kanamaya veya sivilcelenmeye başlar. Artık farklı bir ürüne geçmeliyim diye karar verdim ve alternatifler arasında kendi temizliğini yapan bu ürün dikkatimi çekti. Bıcağının şekli boyun bölgeme iyi geldi, sadece traş etmek istediğiniz bölgeye değdirmek hassasiyeti arttırıyor, bu sayede kanama yok oldu. Ayrıca haftada bir devreye aldığım alkollü temizleme özelliği sayesinde sivilce sorunu da yok oldu, meğer kafaların hijyeninden kaynaklanıyormuş. Cildin yağını alan bıçaklar demekki zamanla hijyeni zayıflatıyor.

Elek, bıçak ve alkol değişim zamanlarına dikkat gösterilise mükemmel bir üründür.
meke Braun 8595 Activator Traş Makinesi ürününü 3 Yıl kullanmış ve satın almayı düşünen kişilere tavsiye ediyor.