Nokia N8 Fiyatı

Marka: Nokia
0,0 ~ 0,0 TL
Bağlantı Özellikleri: 3g - Wi-Fi - Gprs - Bluetooth - Usb - Fax / Data
Kamera Çözünürlüğü: 12 megapiksel
Çoklu Ortam Özellikleri: Kamera - İkinci (Ön) Kamera - Artırılabilir Hafıza - Ses Çalar - FM Radyo Çalar - Video Oynatma - Video Kaydetme - Melodi Ekleme - Görüntülü Görüşme
Kredi Kartı Peşin Fiyatları
Nokia N8 ile ilgili 1 yorum var.
0 kişi tavsiye ediyor 1 kişi tavsiye etmiyor
Editörün Seçimi
mdemiray - Nokia N8 Yorumu 25 Mar 2011 05:26

N umdum N buldum

1. Prestiji. Dexter bile bunu kullanıyor. 2. Kaliteli objektifi 3. Sosyal ağlara bağlanma kolaylığı 4. Müzik ve radyo dinleme imkanı 5. Qwert klavye ile kolay mesaj girme imkanı
1. Yeni ürün olmasına bağlı bir prestij tabi. Bir zamanlar bir N-Gage vardı, hatırlayan var mı? 2. Ama Dexter kadar hızla açıp fotoğraf çekmeniz mümkün değil. 3. Bu sosyalleşmeye meraklıysanız. 4. Radyo verimsiz; telefon resmen kalitesiz işlemcili bilgisayar gibi takılıp kalıyor. 5. Tuşlar birbirine çok yakın, verim azaltıyor.
Klasik cep telefonlarından akıllı telefonlara geçme "heves"imin temelinde onu office programları için kullanmak vardı öncelikle. Kendimi otobüste, vapurda, kütüphanede, netbook hafifliğinde de olsa bir bilgisayar taşımaktan azade halde "tıkır tıkır" bir şeyler yazarken, künyeler girerken hayal ediyordum. N('in diğer alternatifi E72 idi benim açımdan. Henüz Android vs Symbian vs OS farkına muttali de olmadığımdan fiyatXişlevsellik mukayesesi yapıp N8'de karar kıldım.

Ürünü satan şubelerde açık makina bulunmaması da başlı başına bir dert oldu. Tezgahtar arkadaşlar kutuyu açmadan, sadece reklamlara bazı yorumlara/değerlendirmelere bakaram 1000 TL'yi sayıp ürünü alacağımızı düşünüyorlar. "Word vb. belgeler oluşturabilir miyim?" sorusuna ise net bir cevap veren çıkmadı. İçinde Quickoffice bulunduğu bilgisine güvenerek bu akıllı telefonu aldım.

Öncelikle bahsi geçen programların makinede yüklü olarak gelmemesiyle hayalkırıklığına uğradım. "Purchase" seçeneğini tıkladığımda ise bir Nokia servisi olan Ovi üzerinden bahsi geçen programları indirmeye yönlendirildim. Ama oradan da temin edemedim. Sonra bilgisayar üzerinden Quickoffice'in sitesinden temin etmeye yöneldim; 25 TL daha ödeyip programları almak istiyorum sadece ama acı gerçekle karşılaşıyorum. N8'e uygun sürüm yok. Böylece akıllı telefondan belge hazırlayamacağımı anlayarak "akıllanıyorum".

Şimdi elimde gönülsüzce kullandığım, yön sensörleri uykudaymış gibi yavaş algılayan, güzel kamerasıyla pratik bir fotoğraf makinesi hizmeti sunan, radyoyu açınca kilitlenen, kaygan dışkaplamasıyla yerçekimine boyun eğmeye meyyal bir akıllı telefonum var.
mdemiray Nokia N8 Cep Telefonu ürününü 3 Ay kullanmış ve satın almayı düşünen kişilere tavsiye etmiyor.
Adem Köseoğlu
peki paşam sunum hazırlayamayacagını az çok anladım. peki hazırlanmış olan bi power point uygulaması vs benzer uygulamaları açarmı.
Mesajlaşma ve Data Özellikleri
Bağlantı Özellikleri : 3g - Wi-Fi - Gprs - Bluetooth - Usb - Fax / Data
Kamera
Kamera Çözünürlüğü : 12 megapiksel
Kamera Özellikleri : Dijital Zoom - Otomatik Netleme - Flaş
Çoklu Ortam Özellikleri
Çoklu Ortam Özellikleri : Kamera - İkinci (Ön) Kamera - Artırılabilir Hafıza - Ses Çalar - FM Radyo Çalar - Video Oynatma - Video Kaydetme - Melodi Ekleme - Görüntülü Görüşme
Genel Özellikler
Telefon Tipi : Dokunmatik
Konuşma Süresi : 13 saat
Bekleme Süresi : 390 saat
Hat Sayısı : Çift Hatlı
Ağırlık : 135 gr.
Diğer Özellikler
Diğer Özellikler : GPS - Televizyon - Titreşim - Ses Kaydı - Hoparlör - Eller Serbest - Dijital Pusula - Uçuş Modu - Ajanda
Nokia N8 Video
Yabancı dilde içerik
Videolar; Youtube, Vimeo, Dailymotion vb. sitelerden alınmaktadır. Bu videolar yabancı dilde içeriğe sahip olabilmelerine rağmen, ürünleri farklı açılardan görebilecek olmanızın, satın alma kararınıza yardımcı olabileceğini düşünüyoruz.