Samsung i900 Omnia Fiyatı

Marka: Samsung
0,0 ~ 0,0 TL
Bağlantı Özellikleri: 3g - Wi-Fi - Gprs - Edge - Bluetooth - Usb - Fax / Data
Kamera Çözünürlüğü: 5 megapiksel
Çoklu Ortam Özellikleri: Kamera - İkinci (Ön) Kamera - Artırılabilir Hafıza - Ses Çalar - FM Radyo Çalar - Video Oynatma - Video Kaydetme - Melodi Ekleme - Görüntülü Görüşme
Kredi Kartı Peşin Fiyatları
Samsung i900 Omnia ile ilgili 108 yorum var.
85 kişi tavsiye ediyor 1 kişi tavsiye etmiyor
Editörün Seçimi
fiyate - Samsung i900 Omnia Yorumu 05 Oca 2010 01:54

Üstüne Alet Tanımam

görünüm , gps , wi-fi , windows işlemcisi , g-sensör , arttırılabilir 8 yada 16 gb lık hafıza, görüntü kalitesi , ses kalitesi , dokunmatik ekranı, batarya süresi , optik mouse olması , zevkli mesaj yazımı, birden çok klavye seçenekleri
Telefon rehberinin zorluklar çıkarması.
Merhabalar sevgili ve değerli efiyat kullanıcıları. Şimdi size hayatım boyunca kullandığım en iyi telefonu anlatıcam. Aşağıda yazılan yorumlara baktım ve sanırım bu yorumları yazan arkadaşlar telefondan tam verim alma formülünü bilemiyorlar.

Telefonun görünümünden başlamak istiyorum. Cihzı alırken bir çok renk seçeneği önünüze çıkıyor. Gri ,kırmızı , lila , beyaz bu seçeneklerden sadece birkaçı. Ben kırmızı rengi tercih ettim ve inanın bana apayrı bir havası bulunuyor.

Telefon ilk çıktığı zamanlarda almış olduğum için cebimden biraz fazla para çıkt. Ama bu cihazı kullandıkça verdiğim parayı helal ediyorum.

Telefon windowsl 6.1 işletim sistemine sahip. Ama istenildiği taktirde bu versiyonlar yükseltilebiliyor. Windows işletim sistemine sahip oması bir çok yönden avantaj sağlıyor. Elinizin altında 4 4lük bir bilgisayr duruyor resmen.

Telefonun dokunmatikliği ilk aldığım zamanlar benide tatmin etmiyodu. Tırnağımla biraz sert bi şekilde işlem yapabiliyordum. Ama telefonun ayrıntılarını öğrendikçe bununda çözümü olduğunu gördüm. Ve şu anda ufak bir dokunuşla her işlemi kolaylılkla yapabiliyorum.

Gene bir çok arkadaşımızın yakındığı mevzu ses seviyesi. Fabrika ayarları evet tatmin edici düzeyde değil ama ufak bir işlemle sizi çok ama çok tatmin edicek bir ses seviyesine ulaşıyorsunuz.

Telefonda bulunan gps cipi sayesinde tahmin edebileceğiniz gibi rahatlıkla gideceğiniz yeri bulabiliyorsunuz.

Gene telfonda bulunan wi-fi ile internette çok hızlı rahatlıkla geziyor işlemlerinizi yapıyorsunuz.

Bendeki 8 gb lık hafızaya sahip . Bu hafıza sayesinde bir çok filmi rahatlıkla seyredebiliyorum. Kaliteli kulaklığı sayesinde etrafımdakilerde rahatsız olmuyor.

Telefona bir çok oyun ve program yükleme imkanınız var. Telefonda bulunan sensör sayesinde oyunlar çok daha fazla eğlenceli bir hal alıyor özellikle araba yarışları.

Telefonda her zaman elinizle işlem yapmak zorundada değilsiniz. Optik mouse sayesinde kolaylıkla işlem yapıyorsunuz. Onuda beğenmezseniz ytelefonun yanında verilen kalem çok işe yarıyor.

Unutmayın arkadaşlar bu cihazı alınca kullanmak bir işe yaramaz geliştidikçe telefonun tadını daha iyi anlıcaksınız. Daha bir çok özellik yazmak isterdim ama yer kısıtlı değil.

Herkese sevgi ve saygılarla.
fiyate Samsung i900 Omnia Cep Telefonu ürününü 7 Ay kullanmış ve satın almayı düşünen kişilere tavsiye ediyor.
Mesajlaşma ve Data Özellikleri
Bağlantı Özellikleri : 3g - Wi-Fi - Gprs - Edge - Bluetooth - Usb - Fax / Data
Kamera
Kamera Çözünürlüğü : 5 megapiksel
Kamera Özellikleri : Dijital Zoom - Otomatik Netleme - Flaş
Çoklu Ortam Özellikleri
Çoklu Ortam Özellikleri : Kamera - İkinci (Ön) Kamera - Artırılabilir Hafıza - Ses Çalar - FM Radyo Çalar - Video Oynatma - Video Kaydetme - Melodi Ekleme - Görüntülü Görüşme
Genel Özellikler
Telefon Tipi : Dokunmatik
Konuşma Süresi : 5 saat
Bekleme Süresi : 500 saat
Hat Sayısı : Tek Hatlı
İşletim Sistemi : Windows Mobile
Ağırlık : 127 gr.
Diğer Özellikler
Diğer Özellikler : GPS - Televizyon - Titreşim - Sesle Arama - Ses Kaydı - Hoparlör - Eller Serbest - Dijital Pusula - Uçuş Modu - Bas Konuş - Ajanda
Samsung i900 Omnia Video
Yabancı dilde içerik
Videolar; Youtube, Vimeo, Dailymotion vb. sitelerden alınmaktadır. Bu videolar yabancı dilde içeriğe sahip olabilmelerine rağmen, ürünleri farklı açılardan görebilecek olmanızın, satın alma kararınıza yardımcı olabileceğini düşünüyoruz.